Dziś 17.11.2019 wystąpili……

Dziś 17.11.2019 wystąpili… Chcesz być wołany? Napisz komentarz „wołaj”! Bądź na bieżąco i obserwuj tag: #raportkonfederacji

Media:
https://ipla-e2-17.pluscdn.pl/dituel/cppolska/cp/cp9f5numvmx1c1xi35dgox4isij1o8bm.mp4 – Jakub Kulesza Śniadanie w Polsat News część pierwsza, poszukiwany link do części drugiej.
https://vod.tvp.pl/video/woronicza-17,17112019,45047656 – Dobromir Śośnierz Woronicza 17
Jakub Kulesza wystąpił również w programie Kawa na Ławę TVN24, niestety jest on zza paywallem, nie posiadam do niego dostępu.

Warto odnotować tekst opublikowany na fanpage Konfy, pobieżnie podsumowujący działania klubu w pierwszym tygodniu nowej kadencji Sejmu.
Jak i informację, którą można wyczytać z twitterowego profilu Witolda Tumanowicza, że Konfederaci organizują jutro o godzinie 11:00 konferencję prasową, na której oficjalnie zaprezentują listę kandydatów startujących w prawyborach.

Jeśli uważasz, że coś zostało przeoczone, zachęcam do uzupełnienia listy w komentarzach.
#konfederacjawsejmie #sejm #konfederacja #polityka #4konserwy

Co do wołania, zgodnie z regulaminem nie mogę zawołać więcej niż 50 osób w jednym poście, a że nie chcemy drażnić groźnych maćków z moderacji to jutro trzeba dać znać autorowi tagu @Derasot żeby stworzył niezbędną mikrolistę, na którą każdy zainteresowany projektem bez problemu będzie mógł sam się wpisać. Póki co pozwolę sobie zawołać osoby nie wymienione poniżej w prywatnej wiadomości.
@rurka_kapilarna @polzwed @Perthro @Major_Kogz @RusXBlack @PelikanJakity @cycman1916 @3agle @Dzieban @MartinoBlankuleto @Newnowaczek @teka82 @wolny_kangur @Ardeo @alienv @rothejro
@Aktynowiec @czandler_bing @Goronco @DoktorWojna @Foreni @willyfog @spierredolada @MundY @kaemm @frosz @NijuGMD @MartinPL @qluch @Xaroks @ChoondZ @yaah @skur_woll @Metiu1231 @topeknhl @622xc @mily_mag_pierniczek @marv0oo @Anon95 @SaveznaRepublikaJugoslavija @mirage50 @TymRazemNieBedeBordo @Rademes-syn-Quarhodrona @GodALLU @Gorejacy_krzak_agrestu @qaswe @okradzione @Przyczajony_lis @nbhd @drhab – Jeżeli nie chcesz być już wołany napisz „Nie wołaj”