Na wstępie: to co TVP zrobiło…

Na wstępie: to co TVP zrobiło dzisiaj było obrzydliwe i nie ma co z tym dyskutować.

Zastanawia mnie jednak kiedy u kucy dojdzie do głębokich przemyśleń z gatunku

hmm… skoro TVP manipuluje, przedstawia nieprawdziwe informacje i oczernia Konfederację, to może to samo robią z innymi przeciwnikami?…

Ja wiem, że śmiesznie jest patrzeć jak ktoś kogo nie lubimy dostaje po dupie, zwłaszcza niesłusznie, ale miejmy choć trochę więcej przyzwoitości niż PiS, okej?
Sytuacja sprzed paru dni: wyborcy konfy od jakiegos czasu słusznie prują się, że tvp traktuje ich niesprawiedliwie. Na wykopalisko trafia artykuł z TVP, że geje be. No to kopiemy! Najważniejsze, żeby lewactwo dupa bolała hehe. W pic rel mem @Print_Screen , prześmiewczy ale trafny.

Powinniście #4konserwy podziękować tym ‚kodziarzom, ubekom i lewakow’ za protesty w obronie sądów. Gdyby PiS przejął sądy to byście mieli ch**a a nie wyrok na waszą korzyść. Pamiętam jak szukałam w lipcu 2017r. osoby, która pójdzie ze mną na protesty i wyzywaliście mnie. Wpis nabił chyba ponad 100 komentarzy (dużo jak na moje konto wtedy) w większości obraźliwych i wpis usunęłam. Wrzucaliście prześmiewcze memy typu ‚konstytucja prostytucja’ albo ‚jak mam srać kiedy w polsce łamana jest konstytucja’.

pokaż spoiler Na marginesie, jakiś mireczek wtedy ze mną poszedł, niestety nie pamiętam nicku, więc nie oznaczam

A tak na koniec; liczę, że się nawrócicie. Nie chodzi mi o to, że zostaniecie lewackimi bojówkami, czy nawet przestaniecie głosować na Korwina. Chodzi mi o nawrócenie się z tego zaślepienia, że najważniejsze jest, żeby lewactwo dupa bolała. Rządy PiSu nie przynoszą korzyści ani nam, ani wam, więc na przyszłość chociaż nie przeszkadzajcie jak będziemy protestować. Miło będzie jak pomimo naszych różnic dołączycie się do protestów, ale być może wymagam za wiele.

#neuropa #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #polityka #wybory #konfederacja