Pozwól @skizo mi powtórzyć…

Pozwól @skizo mi powtórzyć jeszcze raz, skoro solidnie pracujesz na swoją wątpliwą reputację nadal usuwając komentarze.

Jeżeli irytujesz swoim zachowaniem jakieś 95% pozostałych użytkowników, to może warto się zastanowić, gdzie dokładnie leży problem i przemyśleć sens oraz formę działań, które tutaj podejmujesz.

Kontynuując: widzisz kochaneczku i tu się różnimy, bo o ile uważam, że osoby popierające Zjedn.Praw. tkwią w poważnym błędzie, to nie mam gdzieś ich zdania, czy opinii. Nie jestem na tyle arogancki, a poza tym wolę często podjąć dyskusję, nawet jeżeli na końcu nie dojdę do żadnego konsensusu z drugą osobą. Natomiast nie zamierzam usuwać nigdy niczyich wpisów pod moimi dyskusjami. Oczywiście osoby, które wyjeżdżają z personalnym atakiem lub próbują wleźć z butami w moje prywatne, pozawykopowe życie muszą liczyć się z tym, że taki komentarz zgłoszę. Nie zamierzam takiego zachowania tolerować, ani tym bardziej dać się zastraszyć.

Wracając jednak do sedna. Jeżeli, jak sam podkreślasz, nie szanujesz nikogo z odmiennymi poglądami, a wręcz podchodzisz do nich z agresją – nie dziw się, że inni nie będą ci odpowiadać szacunkiem. Czasem warto ślinę przepłynąć niż opluwać wszystkich dookoła. Nawet jeżeli ma ona smak gorzkiej prawdy.

To by było na tyle z mojej strony.

#polityka #neuropa #4konserwy